rower na raty 0 procent Jaworzno

Gdzie w Jaworznie kupić rower na raty 0%?

Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie w Jaworznie można kupić rower na raty 0% to wiedzcie, że jesteście we właściwym miejscu.
Nasz jaworznicki sklep rowerowy Korczyk Sport (ul. Wojska Polskiego 1, przy wjeździe na basen VIA Sport) to aktualnie jedyne miejsce w Jaworznie (i jedno z niewielu miejsc w okolicy – w Sosnowcu, Mysłowicach i Katowicach), w którym można nabyć rower na raty 0 procent bez zaświadczeń, na dowód.

Jak kupić rower na raty?

Wystarczy fizycznie stawić się w naszym sklepie, wybrać rower, określić liczbę rat 0% (minimalnie 2, maksymalnie  10), a następnie podpisać umowę kredytową na rower. Do sporządzenia umowy wystarczy posiadać przy sobie:
– swój dowód osobisty,
– NIP lub REGON pracodawcy,
– telefon komórkowy (będzie trzeba wysłać 2 bezpłatne SMSy jako potwierdzenie zapoznania się z warunkami umowy ratalnej oraz jako potwierdzenie zawarcia umowy).
Po wypełnieniu krótkiego formularza, zwykle w ciągu 10-15 minut otrzymamy informację zwrotną od banku, czy kredyt ratalny na rower został przyznały.

Kiedy można odebrać rower kupiony na raty?

Zwykle od razu lub po kilku godzinach od zakupu. To wszystko jest uzależnione od ilości ewentualnych akcesoriów do roweru, które zostaną nam zlecone do montażu. Ich lista może być naprawdę spora, niemniej jednak zawsze staramy się jak najszybciej jest to tylko możliwe przekazać gotowy rower do Państwa dyspozycji.