Wszystko dla aktywnych w jednym miejscu

Kim jesteśmy?

Korczyk Sport (wcześniej SportSerwis.pro) to marka jaworznickiej firmy Marcin Korczyk Korczyk Sport – czołowego dystrybutora sprzętu sportowego w Jaworznie, szkółki narciarskiej Błyski, kortów tenisowych i szkółki tenisa. Korczyk Sport to pierwsze miejsce w Jaworznie, w którym łączymy pasję do sportów letnich, zimowych i całorocznych z możliwością zakupu profesjonalnego i amatorskiego sprzętu i akcesoriów, ich serwisowania oraz wypożyczenia. W ofercie naszego jaworznickiego sklepu sportowego posiadamy sprzęt m.in. takich marek jak: Atomic, Rossignol, Kellys czy Ecobike.

Na przestrzeni przeszło 8 lat istnienia na rynku, zaufało nam kilka tysięcy miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i zawodowych sportowców. Stale rosnąca liczba zadowolonych klientów to dla nas jednocześnie powód do dumy, najlepsza rekomendacja i bodziec do dalszej pracy przy rozwijania marki Korczyk Sport.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oto kilka elementów wyróżniających nas na tle lokalnej i regionalnej konkurencji. Jest ich zdecydowanie więcej. Przyjedź do nas i przekonaj się o tym osobiście!

  • Czynnie uprawiamy sport. Na bazie doświadczenia własnego i naszych klientów doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
  • Dbamy o bezpieczeństwo i komfort użytkowania nabytego u nas sprzętu sportowego, dlatego oferujemy wyłącznie sprzęt renomowanych marek.
  • Osobiście przeprowadzamy serwis sprzętu sportowego z użyciem dedykowanych do tego specjalistycznych narzędzi serwisowych (dokładnie takich, jakie używa się do serwisowania sprzętu dla zawodowców).
  • Posiadamy szeroką gamę sprzętu i akcesoriów sportowych. Na życzenie naszych klientów poszerzamy asortyment o kolejne pozycje produktowe.
  • Jesteśmy elastyczni. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów.
  • Szanujemy czas naszych klientów. Ustalony termin realizacji usługi jest dla nas święty.

Najczęściej zadawane pytania

W sklepie stacjonarnym Korczyk Sport możliwa jest płatność zarówno gotówką, jak i powszechnie wydawanymi kartami płatniczymi. Natomiast w sklepie internetowym przyjmujemy płatności w formie tradycyjnych przelewów.

Punkt stacjonarny Korczyk Sport (sklep sportowy, serwis i wypożyczalnia) czynny jest od poniedziałku do soboty. W niedziele jesteśmy czynni tylko po wcześniejszych kontakcie telefonicznym. Szczegóły znaleźć można w zakładce Kontakt.

Zapraszamy również do kontaktu z nami po godzinach pracy. Jesteśmy dostępni pod numerami: 507 588 974 oraz 730 111 024.

Dostawa pod drzwi

Dla mieszkańców Jaworzna dostawa rowerów i nart ZA DARMO!

Najwyższa jakość

Oferujemy markowy sprzęt sportowy o najwyższej jakości!

Najlepsze ceny

Mamy najlepsze ceny z możliwych. Przekonaj się osobiście!

Bezpieczne transakcje

Od nas bezpiecznie kupisz markowy sprzęt sportowy!