Serwis tenisowy w Jaworznie

Serwis sprzętu tenisowego w Jaworznie

Specjalizujemy się w serwisie sprzętu do tenisa. W zakresie naszych usług jest m.in.: naprawa rakiet tenisowych, rakiet do squasha i rakiet do badmintona (w tym: naciąganie rakiety, wymiana grommetów (przelotek), wymiana owijki bazowej i wymiana owijki wierzchniej) oraz pogrubienie rączki lub wymiana rączki. Nasz serwis tenisowy wyróżnia się na tle konkurencji między innymi tym, że:

  • Jako instruktorzy oraz serwisanci z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy jak powinien wyglądać i działać optymalny sprzęt do gry w tenisa, squasha i badmintona
  • Usługi serwisu rakiet świadczymy w oparciu o najlepsze i najbardziej precyzyjne maszyny do naciągania rakiet, w tym np. Gamma 5800
  • Doradzamy w zakresie doboru typu i modelu naciągu oraz parametrów naciągu rakiety
  • Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem

Naprawa rakiet tenisowych​

Od kilkunastu lat świadczymy usługi serwisu rakiet tenisowych w Jaworznie. Dbamy o wysoką jakość realizowanych przez nas napraw i pełną satysfakcję klientów. Serwisujemy sprzęt amatorski i profesjonalny. Naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy Jaworzna lub okolicznych miejscowości (Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz), ale również i czynni sportowcy z Krakowa, Gliwic czy Wrocławia.

Najlepszy serwis w mieście​

Jest nam bardzo miło, że zdaniem mieszkańców Jaworzna prowadzimy najlepszy serwis tenisowy w mieście.

Profesjonalne doradztwo​

Chętnie dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami. Doradzamy w zakresie serwisowanego sprzętu oraz zakupu nowego.

Tenisowi pasjonaci​

Na co dzień jesteśmy czynnymi tenisistami. Sprawia nam wiele radości możliwość połączenia naprawy rakiet tenisowych z grą w tenisa i obsługą osób zainteresowanych tym sportem.