rower elektryczny ecobike

Testowanie rowerów elektrycznych marki EcoBike w Jaworznie (04.2020)

Rozważasz zakup roweru elektrycznego? Nigdy wcześniej nie jeździłeś na rowerze elektrycznym i chcesz przekonać się jak to jest? Tak się dobrze składa, że jest ku temu okazja!

W dniach od 24.04.2020 do 28.04.2020 r. w godzinach od 9:00 do 19:00 w Jaworznie przy naszym sklepie rowerowym Korczyk Sport przy ul. Wojska Polskiego 1 (wjazd przy basenie VIA Sport) odbędzie się wielkie testowanie rowerów elektrycznych marki Ecobike!

Do dyspozycji uczestników eventu będzie aż 5 rowerów elektrycznych, które można będzie poddać testowaniu, w pełnym przekroju rodzajowym: od miejskiego, poprzez składak, rower trekkingowy, MTB XC, kończąc na modelu najmniejszym – RS.

Aby każdy mógł sprawdzić jakość i komfort jazdy na rowerze elektrycznym, w sklepie rowerowym Korczyk Sport prowadzone są zapisy na godziny.

Podczas niniejszego wydarzenia rowerowego będzie można również nabyć rowery elektryczne i pozostałe rodzaje rowerów innych, znanych i cenionych marek oraz skorzystać z profesjonalnych usług serwisu rowerowego.