25 Wyścig Rowerów Górskich w Jaworznie

25. Wyścig Rowerów Górskich w Jaworznie 2019

W dniu 22 czerwca 2019 r. na terenie pola namiotowego Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Sosina w Jaworznie (ul. Bukowska) odbędzie się 25. Wyścig Rowerów Górskich. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Idea zawodów

Wyścig Rowerów Górskich w Jaworznie to jedna z najstarszych imprez o charakterze cyklicznym organizowana przez jaworznicki MCKiS. Choć na przestrzeni lat przechodziła wiele modyfikacji (w tym także zmianę miejsca rozgrywania zawodów) to niezmiennie jej celem jest popularyzacja sportu wśród mieszkańców Jaworzna. Wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników wszystkich kategorii wiekowych. Rokrocznie także i pakiety startowe są coraz bogatsze, a zawody rozgrywane przy zastosowaniu coraz to nowocześniejszej technologii pomiarowej.

Harmonogram zawodów

22 czerwca 2019 r. (sobota)
9:00-10:30 – zapisy w Biurze Zawodów
10:50 – odprawa techniczna przez wyścigiem
11:00 – oficjalny start 25. Wyścigu Rowerów Górskich
ok. 14:00 – dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii i klasyfikacji generalnej
ok. 14:30 – konkurs z nagrodami rzeczowymi dla wszystkich uczestników
ok. 15:00 – oficjalne zakończenie imprezy

Udział w zawodach

W zawodach może wziąć udział maksymalnie 350 osób, którzy od 5 kwietnia 2019 r. do wyczerpania limitu zgłoszeń zgłoszą się z poprawnie wypełnionym formularzem elektronicznym i sfinalizowaną opłatą startową w kwocie 15 zł.

Wpłacona opłata startowa nie podlega zwrotowi. Zgłoszenia można dokonywać elektronicznie przez stronę mckis.jaw.pl (tam także znajduje się regulamin zawodów).

Przygotuj rower do zawodów!

Odpowiednio dobrany i przygotowany sprzęt często odgrywa znaczącą rolę podczas zawodów. Nie tylko daje możliwość pokonania trasy zawodów z lepszym wynikiem, ale również zwiększa bezpieczeństwo przejazdu.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, odpowiednią wiedzę i bogate doświadczenie w serwisowaniu rowerów. Również chętnie doradzimy i zaproponujemy odpowiedni rower w naszym jaworznickim sklepie rowerowym. Szczegóły pod numerem telefonu: 507 588 974 oraz bezpośrednio w naszym punkcie przy ul. Wojska Polskiego 1 w Jaworznie (budynek przy wjeździe na krytą pływalnię Via Sport).